РОЗПОРЯДЖЕННЯ №2

від 17 червня 2008 року

про відрахування студентів заочної форми навчання,

які без поважних причин не зявилися на осінню та весінню

екзаменаційну сесію заочного відділення КДАіС

 

Згідно з рішенням Вченої Ради Київської Духовної Академії і Семінарії від 30 травня 2008 року за відсутність без поважних причин на осінній та весінній сесії КДАіС відрахувати з числа студентів КДАіС заочного відділення студентів:

IV курсу КДА

п.п.

Сан

П.І.

Єпархія

  1.  

Свящ.

Балакай Костянтин

Пінська

  1.  

Свящ.

Горобець Роман

Оренбурзька

  1.  

Свящ.

Гребень Василь  

Пінська

  1.  

Свящ.

Данкович Володимир

Хустська

  1.  

Свящ.

Донський Володимир

Київська

  1.  

Прот.

Литвинюк Георгій

Конотопська

  1.  

Чтець

Мельников Іван

Бєлгородська

  1.  

Свящ.

Міхеєв Максим

Мукачевська

  1.  

Свящ.

Нецвєтаєв Павло

Одеська

  1.  

Свящ.

Никитюк Богдан

Білоцерківська

  1.  

Ієром.

Никон (Абрамов)

ІвановоВознесенська

  1.  

Ієром.

Патрокл (Поромбак)

Єдинецька

  1.  

Свящ.

Пешко Юрій

Гродненська

  1.  

Мир.

Піддубний Тарас

Рівненська

  1.  

Мир.

Саєнко Ігор

-

  1.  

Свящ.

Соколов Геннадій

Ставропольська

  1.  

Мир.

Стасюк Григорій

Сарненська

  1.  

Архім.

Стефан (Поп)

Хустська

IІІ курсу КДА

1

Ієром.

Авенір (Смолін)

Іваново-Вознесенська

2

Мир.

Агоштон Іван

Хустська

3

Свящ.

Бабич Михайло

Полтавська

4

Свящ.

Барна Володимир

-

5         

Прот.

Ільницький Михайло

Хмельницька

п.п.

Сан

П.І.

Єпархія

6         

Ігум.

Іоасаф (Горкавчук)

Хмельницька

7         

Свящ.

Кінас Юрій

Львівська

8         

Мир.

Корнієнко Володимир

Полтавська

9         

Прот.

Кравчук Геннадій

Луганська

10     

Мир.

Маковій Денис

Київська

11     

Мир.

Налапко Ілля

-

12     

Мир.

Намчук Петро

-

13     

Дияк.

Новак Іван

Київська

14     

Мир.

Образ Ігор

-

15     

Дияк.

Образ Михайло

-

16     

Ігум.

Олексій (Вторих)

ІвановоВознесенська

17     

Мир.

Пашковський Михайло

Київська

18     

Мир.

Передрієнко Сергій

Сумська

19     

Мир.

Пігольчук Володимир

Шепетівська і Славутська

20     

Мир.

Ракша Михайло

Хустська

21     

Мир.

Регулич Андрій

-

22     

Свящ.

Рішко Адріан

Вінницька

23     

Мир.

Росоха Михайло

-

24     

Мир.

Саєнко Ігор

Київська

25     

Мир.

Сеневич Василь

Хустська

26     

Мир.

Сньозик Іван

Мукачівська

27     

Свящ.

Троценко Олександр

Володимирська

28     

Ігум.

Феодосій (Гажу)

Єкатеринбурзька

29     

прот.

Фесик Іоанн

-

30     

Прот.

Хилько Павло

-

31     

Прот.

Хонін Артем

Астанайська

32     

Мир.

Худолій Тарас

-

ІІ курсу КДА

1         

Свящ.

Акайомов Євген

Майкопська

2         

Мир.

Аскрьоткін Олексій

Одеська

3         

Дияк.

Бельчін Валерій

Київська

4         

Свящ.

Бенца Михайло

Хустська

5         

Інок

Варнава (Гончаренко)

Одеська

6         

Мир.

Варчук Євген

Вінницька

7         

Архім.

Віктор (Биков)

Одеська

8         

Дияк.

Дьордяй Василь

Хустська

9         

Свящ.

Занін Давид

Криворізька

10     

Свящ.

Зеленський Ігор

Харківська

11     

Свящ.

Зубко Ігор

Запорізька

12     

Мир.

Імамкулієв Седар

Одеська

13     

Прот.

Капітонов Вадим

Тверська

14     

Мир.

Кашков Павло

Харківська

15     

Мир.

Комарницький Олексій

Тульчинська

16     

Мир.

Кузмич Віталій

-

17     

Свящ.

Лесніцький Євген

Луганська

18     

Прот.

Ломака Анатолій

Кагульська

19     

Мир.

Лотиш Михайло

-

20     

Свящ.

Максименко Тарас

Тульчинська

п.п.

Сан

П.І.

Єпархія

21     

Свящ.

Микулінський Віталій

Чернівецька

22     

Мир.

Мінаєв Сергій

Екатеринодарська

23     

Чтець

Мішура Микола

Рівненська

24     

Свящ.

Мокану Анатолій

Кагульська

25     

Мир.

Остапчук Юрій

-

26     

Свящ.

Острік Олексій

Вороніжська

27     

Свящ.

Перевишков Андрій

Одеська

28     

Мир.

Повх Василь

Мукачевська

29     

Мир.

Портика Роман

Запорізька

30     

Прот.

Прокопчук Іван

Полтавська

31     

Свящ.

Садовой Вадим

Берлінська

32     

Мир.

Сверба Андрій

ВолодимирВолинська

33     

Ієрод.

Серафим (Яковчук)

Київська

34     

Свящ.

Серьогін Костянтин

Луганська

35     

Прот.

Тараненко Сергій

Запорізька

36     

Прот.

Ткачов Андрій

Київська

37     

Свящ.

Тушев Олексій

Сімферопольська

38     

Прот.

Феодосій (Бєлобородов)

Костромська

39     

Мир.

Цебенко Андрій

-

40     

Мир.

Цимбал Григорій

-

41     

Прот.

Чесноков Володимир

Луганська

І курсу КДА

1

Свящ.

Биков Олег

Оренбурзька

2

Свящ.

Дубенецький Микола

Вітебська

3

Мир.

Лебедев Андрій

Харківська

4 класу КДС

  1.  

Мир.

Березюк Роман

Київська

  1.  

Свящ.

Бринчак Петро

Луганська

  1.  

Свящ.

Гав’янець Володимир

Чернігівська

  1.  

Свящ.

Герасимчук Володимир

Хмельницька

  1.  

ієрод.

Давид (Гладченко)

Київська

  1.  

Ігум.

Іоасаф (Перетятько)

Київська

  1.  

Свящ.

Ільницький Павло

Херсонська

  1.  

Дияк.

Кириленко Павло

Чернігівська

  1.  

Мир.

Лендел Володимир

Хустська

  1.  

Дияк.

Лукановський В'ячеслав

Тираспольська

  1.  

Свящ.

Матушевський Борис

Дніпропетровська

  1.  

Мир.

Микуличинський Микола

Хустська

  1.  

Свящ.

Паштерян Василь

Хмельницька

  1.  

Мир.

Суч Василь

Київська

  1.  

Мир.

Школьний Микола

-

3 класу КДС

1

Мир.

Бобков Ігор

Херсонська

2

Свящ.

Буруяне Іон

Тираспольська

3

Мир.

Василенко Юрій

Дніпропетровська

4

Мир.

Вишневий Анатолій

Тульчинська

5

Мир.

Залевський Вадим

Київська

6

Мир.

Ковбасюк Сергій

Київська

7

Дияк.

Колесніков Віталій

Єкатеринодарська

п.п.

Сан

П.І.

Єпархія

8

Мир.

Матвієнко Сергій

Чернігівська

9

інок.

Мелетій (Беккер)

Женевська

10

Мир.

Мілов Денис

Донецька

11

Мир.

Немеш Василь

Хустська

12

Мир.

Печинськов Микола

Єкатеринодарська

13

Мир.

Пілецький Євген

Київська

14

Мир.

Пунда Павло

Бобруйська

15

Ієром.

Сергій (Кирко)

Луганська

16

Мир.

Скрипник Дмитро

Київська

17

Дияк.

Слободян Іван

Київська

18

Мир.

Тимчук Ілля

Чернівецька

19

Прот.

Хілько Павло

Тульчинська

20

Мир.

Шульга Ігор

Білоцерківська

21

Ігум.

Яків (Стець)

Хустська

2 класу КДС

1         

Мир.

Арвачов Ілля

Київська

2         

Мир.

Афанасьєв Володимир

Криворізька

3         

Свящ.

Бояринцев Серафим

Новосибірська

4         

Мир.

Вікленко Олександр

Єкатеринодарська

5         

Мир.

Гайс Володимир

Берлінська

6         

Свящ.

Гатальський Іван

Гомельська

7         

Мир.

Денека Юрій

Дніпропетровська

8         

Дияк.

Дорошко Кирило

Херсонська

9         

Свящ.

Духновський Василь

Житомирська

10     

Мир.

Євенко Ростислав

Київська

11     

Свящ.

Зощук Олексій

-

12     

Дияк.

Іващенко Сергій

Херсонська

13     

Ієрод.

Іліан (Лобанов)

Житомирська

14     

Ігум.

Іов (Невідомський)

Хмельницька

15     

Свящ.

Коротаєв Сергій

Херсонська

16     

Свящ.

Кошляк Ілля

Криворізька

17     

Мир.

Кріт Михайло

Київська

18     

Свящ.

Левчук Тарас

Рівненська

19     

Свящ.

Личак Роман

Черкаська

20     

Свящ.

Лоза Михайло

Волгоградська

21     

Свящ.

Ломака Георгій

Рівненська

22     

Мир.

Лупан Ярослав

Чернівецька

23     

Мир.

Маринич Петро

Київська

24     

Ієром.

Марк (Яхновець)

Туровська

25     

Свящ.

Мозговий В'ячеслав

Криворізька

26     

Мир.

Мойсієнко Віталій

Овруцька

27     

Мир.

Назаренко Олег

Київська

28     

Мир.

Назімов Іван

Київська

29     

Мир.

Наку Іван

Київська

30     

Мир.

Новік Віктор

Ростовська

31     

Мир.

Осадчук Андрій

Шепетівська і Славутська

п.п.

Сан

П.І.

Єпархія

32     

Мир.

Осовський Богдан

Запорізька

33     

Мир.

Пацкий Володимир

Київська

34     

Мир.

Пелепець Олександр

Київська

35     

Свящ.

Пивоваров Сергій

Красноярська

36     

Мир.

Приазовський Олександр

-

37     

Свящ.

Робак Юрій

Черкаська

38     

Мир.

Савченко Андрій

Київська

39     

Свящ.

Сарай Віктор

Криворізька

40     

Мир.

Сопіга Олександр

Київська

41     

Свящ.

Сурело Євген

Дніпропетровська

42     

Прот.

Федоров Сергій

-

43     

Мир.

Хорий Сергій

Київська

44     

Свящ.

Черноштан Юрій

Майкопська

45     

Мир.

Шарко Віталій

Сарненська

46     

Свящ.

Яковлєв Володимир

Чернігівська

1 класу КДС

1

Свящ.

Азноварян Левон

ІваноВознесенська

2

Мир.

Бойко Антон

Єкатеринодарська

3

Свящ.

В'юк Микола

Житомирська

4

Свщ.ін.

Герман (Мурзін)

Київська

5

Свящ.

Дендак Михайло

Житомирська

6

Свящ.

Дзюін Андрій

Луганська

7

Свящ.

Затилюк Сергій

Житомирська

8

Ієром.

Іов (Яковець)

ВолодимирВолинська

9

Свящ.

Коптілий Ігор

Білоцерківська

10

Прот.

Корнющенко Сергій

Тульчинська

11

Прот.

Крот Ігор

Вінницька

12

Свящ.

Лисак Віктор

Житомирська

13

Свящ.

Лукашенко Вадим

Вінницька

14

Свщ.ін.

Матфій (Сапурняк)

Мукачевська

15

Мир.

Ніколаєнко Юрій

Київська

16

Свящ.

Чаплинський Петро

Вінницька